.. Albertýna, Adolfína - fISCHELKA S ThonetkOU

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 17

Nerozlučné přítelkyně Albertýna (černá Fischel) a Adolfína (hnědá Thonet Nr.100 1/2). Kamarádky z rodiny Thonet a Fischel :-).

Mimo jejich přátelství je spojují stejné znaky  - reliefní opěradla, velikost takzvané značení 1/2, což je řadí do skupiny drobnějších židlí. Židle jsou pro dospělé, jen celková konstrukce není tak mohutná, jako klasická velikost.

Zkrátka...patří k sobě :-)... Stav židlí je přiměřený k jejich stáří a opotřebení.

Nabízíme v původním stavu před repasem. Židle se dají normálně používat, pokud budete chtít dokonalou židli, bez znaků věku a opotřebení, repas bude nutný. Stav dle fotografií.

Židle lze zakoupit i samostatně nebo je nechat společně klevetit napořád :-)....Budou krásné nejen u stolu , ale i jako dekorace v předsíni, ložnici ( jako odkládací stolek nebo židle na šaty.....)

Po přeleštění budou překrásné, dají na odiv svou krásu s přirozeným opotřebením.

Cena je uvedena za 1 ks. 

Jedná se o použité zboží.

TRŽNICE

Cena je uvedena bez dopravy. Prosíme čtěte info v sekci DOPRAVA.

Doprava nábytku je přes společnosti TopTrans, bude vypočtena na základě místa dodání, rozměrů a hmotnosti zboží.  Po dokončení objednávky Vás budeme kontaktovat s korektně vypočtenou cenou dopravy, dle adresy dodání. Židle bude po objednávce v rezervaci 1 den, než bude potvrzena přeprava. 

1 050 Kč
Kategorie Tržnice
Zvolte variantu
.. Albertýna, Adolfína -   fISCHELKA S ThonetkOU Kód produktu 2879/ADO označení: Adolfína - HNĚDÁ Thonet VYPRODÁNO 1 050 Kč
 
Thonet, Fischel židle Thonetka, židle Thonet, stará židle, tlačený vzor, venkov, venkovský nábytek, venkovská židle