TENTO TÝDEN MÁME OTEVŘENO I V NEDĚLI 28.5. V týdnu od 29.5. do 4.6. bude náš KRÁMEK ZAVŘENÝ! Budeme se plně věnovat dokončení vašich zakázek. Děkujeme za pochopení.

KRÁMEK

S T U D I O   Z A   L U B E M  - KRÁMEK PRO "STAROMILCE".  

TENTO TÝDEN MÁME OTEVŘENO I V NEDĚLI 28.5.  do 18 hodin.

V týdnu od 29.5. do 4.6. bude náš KRÁMEK ZAVŘENÝ! Budeme se plně věnovat dokončení vašich zakázek. Děkujeme za pochopení.

 

NOVĚ NÁS NAJDETE NA ULICI LEGEROVA 68, V KOLÍNĚ  (vstup z ulice Kouřimská). V NOVÉM KRÁMKU BUDOU PROBÍHAT I NAŠE KURZY.

poloha   leták nový krámek (2)   leták nový krámek_zadní strana  

V KRÁMKU NEJEN NAKOUPÍTE, TAKY S NÁMI MŮŽETE  POKLÁBOSIT TŘEBA O RENOVACÍCH  NEBO O VAŠÍ PŘEDSTAVĚ VAŠEHO VYSNĚNÉHO KOUSKU, KTERÝ VÁM VYROBÍME NEBO ZREPASUJEME.  NEBO KRÁMEK MŮŽETE VYUŽÍT  JAKO VÝDEJNÍ MÍSTO  NAŠEHO ESHOPU. 

Rádi vás  zde přivítíme také na našich kurzech.

Čeká na vás plno krásných doplňků a starého, původního nábytku. "Babiččin porcelán", květináče, svícny, zástěry, hrnky, talíře, rámečky, smatlované nádobí, hodiny a spoustu dalšího. A nejen to, všechen nábytek, co je v krámku vystavenený, je k prodeji. Nábytek je minimálně 100 let starý a je po renovaci. 

Při platbě v hotovosti nebo QR KODEM, je při nákupu v krámku a osobním odběru sleva 5%, oproti našim internetovým cenám. 

PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY.

1682282393558     1681915016054  1682282479208

 

Poradíme vám s renovací, povrchovou úpravou a se vším ohledně renovací, co obsáhnou naše znalosti :-).

Krámek je naducaný k prodeji porcelánem, smaltem, doplňky a nábytkem. Můžete ho také využít jako výdejní místo pro vaše objednávky z shopu.

Mimo provozní dobu pro vás tvoříme, renovujeme, vyrábíme a balíme balíčky, ale dle dohody tam můžeme být i v jiném čase :-).